Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Custom
ro: Personalizat

en: State
ro: Status

en: Transition
ro: Tranziție

en: Select
ro: Alege

en: Radios
ro: Butoane radio

en: Transitions
ro: Tranziții
