Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Custom
ru: Собственная

en: State
ru: Состояние

en: Transition
ru: Переход

en: Select
ru: Выбрать

en: Form element
ru: Элемент формы

en: Radios
ru: Радиокнопка

en: Save as
ru: Сохранить как

en: Current state
ru: Текущее состояние

en: Custom label
ru: Собственная метка

en: Transitions
ru: Переходы
