Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Custom
sk: Vlastná

en: State
sk: Stav

en: Select
sk: Zvoľte

en: Save as
sk: Uložiť ako

en: Current state
sk: Súčasný stav
