Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Custom
sv: Anpassad

en: State
sv: Läge

en: Transition
sv: Övergång

en: Select
sv: Välj

en: Radios
sv: Envalsknappar

en: Save as
sv: Spara som

en: Current state
sv: Nuvarande tillstånd

en: Custom label
sv: Anpassad etikett

en: Transitions
sv: Övergångar
