Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Custom
tr: Özel

en: State
tr: Durum

en: Transition
tr: Geçiş

en: Select
tr: Seç

en: Radios
tr: Radyo düğmeleri

en: Save as
tr: Farklı kaydet

en: Current state
tr: Şimdiki durum

en: Custom label
tr: Özel etiket

en: Transitions
tr: Geçişler
