Moderation State Transitions Widget (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Custom
uk: Власний

en: State
uk: Стан

en: Transition
uk: Перехід

en: Select
uk: Вибір

en: Form element
uk: Елемент форми

en: Radios
uk: Радіокнопки

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Current state
uk: Поточний стан

en: Custom label
uk: Настроювана мітка

en: Transitions
uk: Переходи
