Modifiers Pack (2.0.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: None
ast: Nengún

en: Image
ast: Imaxe

en: Top
ast: Cimeru

en: All
ast: Too

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Height
ast: Altu

en: Scale
ast: Escalar

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
