Modifiers Pack (2.0.1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Image
bs: Slika

en: All
bs: Sve

en: Height
bs: Visina

en: Scale
bs: Skaliraj

en: Color
bs: Boja

en: in
bs: u

en: Hide
bs: Sakrij
