Modifiers Pack (2.0.1) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Image
eo: Bildo

en: All
eo: Ĉiuj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Scale
eo: Skalo

en: Color
eo: Koloro

en: Image style
eo: Bilda stilo
