Modifiers Pack (2.0.1) - en to et translation catalogue (20 entries)

en: On
et: Sees

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: Top
et: Ülesse

en: All
et: Kõik

en: Bottom
et: Alumine

en: Off
et: Väljas

en: Height
et: Kõrgus

en: Scale
et: Skaleerimine

en: Color
et: Värv

en: Duration
et: Kestus

en: in
et: hulgas

en: Limit
et: Limiit

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Units
et: Ühikud

en: Hide
et: Peida

en: Contrast
et: Kontrastsus

en: Content width
et: Sisuosa laius

en: Image style
et: Pildi stiil
