Modifiers Pack (2.0.1) - en to he translation catalogue (23 entries)

en: On
he: פעיל

en: None
he: ללא

en: Image
he: תמונה

en: Background Color
he: צבע רקע

en: Top
he: עליון

en: All
he: הכל

en: Bottom
he: למטה

en: Off
he: כבוי

en: Height
he: גובה

en: Scale
he: התאמת גודל

en: Color
he: צבע

en: Repeat
he: חזור

en: Duration
he: משך

en: in
he: ב

en: Middle
he: אמצע

en: Limit
he: גבול

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Units
he: יחידות

en: Hide
he: הסתרה

en: Modifiers
he: משנים

en: Content width
he: רוחב התוכן

en: Image style
he: סגנון תמונה
