Modifiers Pack (2.0.1) - en to ja translation catalogue (31 entries)

en: On
ja: オン

en: None
ja: なし

en: Image
ja: 画像

en: Text Color
ja: 文字色

en: Background Color
ja: 背景色

en: Background Image
ja: 背景画像

en: Top
ja: トップ

en: All
ja: すべて

en: Bottom
ja: ボトム

en: Off
ja: オフ

en: Height
ja: 高さ

en: Scale
ja: スケール

en: Mobile
ja: モバイル

en: Color
ja: 色

en: Repeat
ja: 繰り返し

en: Duration
ja: 期間

en: Delay
ja: 遅延

en: Middle
ja: 中

en: Limit
ja: 制限

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Units
ja: 単位

en: Paging
ja: ページ切り替え

en: Distance
ja: 距離

en: Hide
ja: 非表示

en: Uppercase
ja: 大文字

en: Origin
ja: 原点

en: Comparison
ja: 比較

en: Lowercase
ja: 小文字

en: Content width
ja: コンテンツの幅

en: Image style
ja: 画像のスタイル
