Modifiers Pack (2.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: None
jv: Nihil

en: Image
jv: Gambar

en: Top
jv: Ndhuwur

en: All
jv: Kabèh

en: Bottom
jv: Ngisor

en: Height
jv: Dhuwuré

en: Scale
jv: Skala

en: Color
jv: Kelir

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: Hide
jv: Umpetaké

en: Content width
jv: Ambané kontén

en: Image style
jv: Gagrag gambar
