Modifiers Pack (2.0.1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: None
km: គ្មាន

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Top
km: កំពូល

en: All
km: ទាំងអស់

en: Bottom
km: បាត

en: Height
km: កម្ពស់

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Color
km: ពណ៌

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: Hide
km: លាក់

en: Content width
km: ទទឹង​មាតិកា

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព
