Modifiers Pack (2.0.1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: On
mr: वर

en: None
mr: काहीच नाही

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Text Color
mr: अक्षरांचे रंग

en: All
mr: सर्व

en: Off
mr: बंद

en: Height
mr: उंची

en: Scale
mr: मोजपट्टी

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Color
mr: रंग
