Modifiers Pack (2.0.1) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Background Color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Color
my: အရောင်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: Hide
my: ဖွက်ပါ
