Modifiers Pack (2.0.1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: On
nl: Aan

en: None
nl: Geen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Text Color
nl: Tekstkleur

en: Background Color
nl: Achtergrondkleur

en: Top
nl: Bovenaan

en: All
nl: Alle

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Off
nl: Uit

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Color
nl: Kleur

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Delay
nl: Vertraging

en: Middle
nl: Midden

en: Limit
nl: Limiet

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Units
nl: Eenheden

en: Distance
nl: Afstand

en: Hide
nl: Verbergen

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Uppercase
nl: Hoofdletter

en: Opacity
nl: Ondoorzichtigheid

en: Ordering
nl: Bestellen

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Comparison
nl: Vergelijking

en: Lowercase
nl: Kleine letter

en: Circle
nl: Cirkel

en: Modifiers
nl: Stijlwijzigingen

en: Right Top
nl: Rechtsboven

en: Left Top
nl: Linksboven

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Right Center
nl: Rechtsmidden

en: Left Center
nl: Linksmidden

en: Content width
nl: Inhoudsbreedte

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Center Top
nl: Centreer boven

en: Center Bottom
nl: Centreer onder
