Modifiers Pack (2.0.1) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: On
th: เปิด

en: None
th: ไม่มี

en: All
th: ทั้งหมด

en: Off
th: ปิด

en: Height
th: ความสูง

en: Mobile
th: มือถือ

en: Color
th: สี

en: Duration
th: เวลาสอบ

en: in
th: ใน

en: Limit
th: จำกัด

en: Units
th: หน่วย

en: Hide
th: ซ่อน

en: Comparison
th: เปรียบเทียบ

en: Content width
th: ความกว้างเนื้อหา

en: Image style
th: ลักษณะของรูป
