Modifiers Pack (2.1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: None
ta: இல்லை

en: Top
ta: மேல்

en: All
ta: எல்லா

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Color
ta: நிறம்

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Hide
ta: மறை

en: Content width
ta: உள்ளடக்க அகலம்
