Modifiers Pack (2.1.2) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: On
az: Aktiv

en: None
az: Yoxdur

en: Image
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Bottom
az: Aşağı

en: Off
az: Söndürülüb

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Scale
az: Ölçüsünü dəyişmək

en: Color
az: Rəng

en: Duration
az: Müddət

en: in
az: daxildir

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: Hide
az: Gizlət
