Modifiers Pack (2.1.2) - en to fa translation catalogue (21 entries)

en: On
fa: روشن

en: None
fa: هیچ

en: Image
fa: تصویر

en: Background Color
fa: رنگ پس زمینه

en: Top
fa: بالا

en: All
fa: همه

en: Bottom
fa: پایین

en: Off
fa: خاموش

en: Height
fa: ارتفاع

en: Scale
fa: مقیاس

en: Color
fa: رنگ

en: Duration
fa: مدت

en: ms
fa: میلی ثانیه

en: Limit
fa: محدوده

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: Units
fa: واحدها

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Comparison
fa: مقایسه

en: Content width
fa: پهنای محتوا

en: Image style
fa: سبک تصویر
