Modifiers Pack (2.1.2) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: On
gu: ચાલુ

en: None
gu: એકે નહિ

en: All
gu: બધા

en: Bottom
gu: નીચે

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Scale
gu: માપ

en: Color
gu: રંગ

en: Duration
gu: સમયગાળો

en: Limit
gu: મર્યાદા

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે

en: Image style
gu: ચિત્ર શૈલી
