Modifiers Pack (2.1.2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: On
ne: माथि

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: Top
ne: माथि

en: All
ne: सबै

en: Height
ne: उचाई

en: Scale
ne: नाप

en: Color
ne: रंग

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Hide
ne: लुकाउनुहोस्

en: 100
ne: १००
