Modifiers Pack (2.1.2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: None
ps: هېڅ يو

en: Image
ps: انځور

en: All
ps: ټول

en: Height
ps: لوړوالی

en: Scale
ps: درجه

en: Color
ps: رنګ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: Hide
ps: پټول
