Modifiers Pack (2.1.2) - en to cs translation catalogue (20 entries)

en: On
cs: Zapnuto

en: None
cs: Žádné

en: Image
cs: Obrázek

en: Top
cs: Nahoru

en: All
cs: Vše

en: Bottom
cs: Dole

en: Off
cs: Vypnuto

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Duration
cs: Trvání

en: in
cs: v

en: Hide
cs: Skrýt

en: Invert
cs: Obrátit

en: Opacity
cs: Neprůhlednost

en: ex
cs: bez

en: Ordering
cs: Řazení

en: Comparison
cs: Porovnání

en: Content width
cs: Šířka obsahu

en: Image style
cs: Styl obrázku
