Modifiers Pack (2.1.2) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: None
eu: Bat ere ez

en: Image
eu: Irudia

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Top
eu: Goian

en: All
eu: Guztiak

en: Bottom
eu: Behean

en: Height
eu: Altuera

en: Color
eu: Kolore

en: Duration
eu: Iraupena

en: Middle
eu: Erdian

en: Limit
eu: Muga

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Content width
eu: Edukiaren zabalera

en: Image style
eu: Irudiaren tankera
