Modifiers Pack (2.1.2) - en to kn translation catalogue (24 entries)

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Background Color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Off
kn: ಜಡ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Scale
kn: ಗಾತ್ರ ಬದಲಾವಣೆ

en: Mobile
kn: ಮೊಬೈಲ್

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Duration
kn: ಕಾಲಾವಧಿ

en: in
kn: ಒಳಗೆ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: Units
kn: ಘಟಕಗಳು

en: Hide
kn: ಅಡಗಿಸು(_H)

en: Brightness
kn: ಪ್ರಕಾಶಮಾನ

en: Origin
kn: ಮೂಲ

en: Contrast
kn: ವೈದೃಶ್ಯ (ಕಾಂಟ್ರಾಸ್ಟ್)

en: Content width
kn: ವಿಷಯದ ಅಗಲ
