Modifiers Pack (2.1.2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: On
nn: På

en: None
nn: Ingen

en: Image
nn: Bilete

en: All
nn: Alle

en: Off
nn: Av

en: Color
nn: Farge

en: Repeat
nn: Repeter

en: Content width
nn: Breidde for innhald
