Modifiers Pack (2.1.2) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: On
ro: Pornit

en: None
ro: Nimic

en: Image
ro: Imagine

en: Background Color
ro: Culoare Fundal

en: Top
ro: Sus

en: All
ro: Toate

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Off
ro: Oprit

en: Height
ro: Înălțime

en: Scale
ro: Scalare

en: Color
ro: Culoare

en: Repeat
ro: Repetare

en: Duration
ro: Durată

en: in
ro: în

en: Limit
ro: Limită

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta

en: Paging
ro: Paginare

en: Hide
ro: Ascunde

en: Origin
ro: Origine

en: Image style
ro: Stil imagine
