Modifiers Pack (2.1.2) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Top
te: పైన

en: All
te: అన్నీ

en: Height
te: ఎత్తు

en: Color
te: రంగు

en: Duration
te: నిడివి

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Hide
te: దాచు
