Modifiers Pack (2.1.2) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: On
tr: Açık

en: None
tr: Hiçbiri

en: Image
tr: Resim

en: Text Color
tr: Metin Rengi

en: Background Color
tr: Arkaplan Rengi

en: Top
tr: En üst

en: All
tr: Tümü

en: Bottom
tr: Alt

en: Off
tr: Kapalı

en: Height
tr: Yükseklik

en: Scale
tr: Ölçek

en: Link Color
tr: Bağlantı Rengi

en: Color
tr: Renk

en: Duration
tr: Süre

en: in
tr: içinde

en: Delay
tr: Gecikme

en: Middle
tr: Orta

en: Limit
tr: Sınır

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Units
tr: Birimler

en: Distance
tr: Uzaklık

en: Hide
tr: Gizle

en: Ordering
tr: Sipariş vermek

en: Content width
tr: İçerik genişliği

en: Image style
tr: Resim stili
