Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: On
da: Tilsluttet

en: None
da: Ingen

en: Image
da: Billede

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: Background Color
da: Baggrundsfarve

en: Background Image
da: Baggrundsbillede

en: Bottom
da: Bund

en: Off
da: Afbrudt

en: Height
da: Højde

en: Scale
da: Skalér

en: Color
da: Farve

en: Repeat
da: Gentag

en: Duration
da: Varighed

en: in
da: i

en: Middle
da: Midt

en: Units
da: Enheder

en: Hide
da: Skjul

en: Uppercase
da: Store bogstaver

en: Lowercase
da: Minuskler

en: Image style
da: Billedformat

en: Capitalize
da: Kapitalisér
