Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Image
hy: Նկար

en: Top
hy: Վերև

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Scale
hy: Մասշտաբ

en: Color
hy: Գույն

en: Hide
hy: Թաքցնել
