Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: None
sl: Brez

en: Image
sl: Slika

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Height
sl: Višina

en: Scale
sl: Skaliraj

en: Color
sl: Barva

en: Hide
sl: Skrij
