Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: None
fi: Ei mitään

en: Image
fi: Kuva

en: Text Color
fi: Tekstin väri

en: Background Color
fi: Taustaväri

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Off
fi: Pois päältä

en: Height
fi: Korkeus

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Color
fi: Väri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Duration
fi: Kesto

en: in
fi: sisällä

en: Middle
fi: Keskellä

en: Hide
fi: Piilossa

en: Uppercase
fi: Muunna isoiksi kirjaimiksi

en: Invert
fi: Käännä päinvastaiseksi

en: Opacity
fi: Läpinäkyvyys

en: Lowercase
fi: Muunna pieniksi kirjaimiksi

en: Modifiers
fi: Muuntimet

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: Video URL
fi: Videon URL-osoite

en: Capitalize
fi: Muunna isoiksi alkukirjaimiksi

en: Pixels
fi: Pikseliä

en: Percents
fi: Prosenttia
