Modifiers Pack (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: On
is: Virkjað

en: None
is: Engin

en: Image
is: Mynd

en: Background Color
is: Bakgunnslitur

en: Background Image
is: Bakgunnsmynd

en: Top
is: Toppur

en: Off
is: Af

en: Height
is: Hæð

en: Color
is: Litur

en: Hide
is: Fela

en: Uppercase
is: Hástafa
