Modifiers Pack (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: On
be: На

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Image
be: Малюнак

en: Text Color
be: Колер Тэкста

en: Top
be: Верх

en: Bottom
be: Знізу

en: Height
be: Вышыня

en: Scale
be: Маштаб

en: Color
be: Колер

en: Repeat
be: Паўтарыць

en: Duration
be: Працягласць

en: Hide
be: Схаваць

en: Image style
be: Стыль выявы
