Modifiers Pack (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: On
hi: चालू

en: None
hi: कोई नहीं

en: Image
hi: चित्र

en: Text Color
hi: अक्षरों का रंग

en: px
hi: पिक्सेल

en: Top
hi: ऊपर

en: Bottom
hi: तल

en: Off
hi: बंद

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Scale
hi: पैमाना

en: Color
hi: रंग

en: Repeat
hi: दोहराना

en: Duration
hi: अवधि

en: Hide
hi: छिपाएँ

en: Image style
hi: छवि शैली
