Modifiers Pack (8.x-1.1) - en to ug translation catalogue (12 entries)

en: None
ug: يوق

en: Image
ug: سۈرەت

en: Background Color
ug: تەگلىك رەڭگى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Scale
ug: شكالا

en: Color
ug: رەڭ

en: Middle
ug: ئوتتۇرا

en: Hide
ug: يوشۇرۇش

en: Circle
ug: چەمبەر
