Modifiers Pack (8.x-1.5) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: On
gl: Activo

en: None
gl: Ningún

en: Image
gl: Imaxe

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: Background Color
gl: Cor de fondo

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Off
gl: Desactivado

en: Height
gl: Alto

en: Scale
gl: Escala

en: Color
gl: Cor

en: Repeat
gl: Repetir

en: Duration
gl: Duración

en: in
gl: en

en: Middle
gl: Medio

en: Hide
gl: Agochar

en: Image style
gl: Estilo de imaxe
