Modifiers Pack (8.x-1.5) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: On
id: Pada

en: None
id: Tiada

en: Image
id: Gambar

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Off
id: Matikan

en: Height
id: Tinggi

en: Scale
id: Skala

en: Color
id: Warna

en: Repeat
id: Diulangi

en: Duration
id: Durasi

en: in
id: dalam

en: Middle
id: Tengah

en: Hide
id: Sembunyikan

en: Image style
id: Gaya gambar
