Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: On
ar: في

en: None
ar: لا شيء

en: Image
ar: الصورة

en: Top
ar: الأعلى

en: All
ar: الكل

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Off
ar: إيقاف

en: Height
ar: الارتفاع

en: Scale
ar: توسيع النطاق

en: Color
ar: اللون

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: in
ar: في

en: Limit
ar: حد

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Hide
ar: إخفاء

en: Content width
ar: عرض المحتوى

en: Image style
ar: نمط الصورة
