Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: None
bn: একটিও নয়

en: Image
bn: ছবি

en: All
bn: সমস্ত

en: Color
bn: রং

en: Hide
bn: লুকাও
