Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: On
ca: Actiu

en: None
ca: Cap

en: Image
ca: Imatge

en: Text Color
ca: Color del text

en: Background Color
ca: Color del fons

en: Top
ca: Part superior

en: All
ca: Tot

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Off
ca: Inactiu

en: Height
ca: Alçada

en: Scale
ca: Escalar

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Duration
ca: Durada

en: in
ca: a

en: Delay
ca: Retard

en: Limit
ca: Límit

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: Units
ca: Unitats

en: Distance
ca: Distància

en: Hide
ca: Oculta

en: Comparison
ca: Comparació

en: Content width
ca: Amplada del contingut

en: Image style
ca: Estil de la imatge
