Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Top
lt: Viršus

en: All
lt: Visi

en: Bottom
lt: Apačia

en: Off
lt: Išjungta

en: Height
lt: Aukštis

en: Scale
lt: Mastelis

en: Color
lt: Spalva

en: Duration
lt: Laikas

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Hide
lt: Slėpti

en: Uppercase
lt: Didžiosios raidės

en: Comparison
lt: Palyginimas

en: Lowercase
lt: Mažosios raidės

en: Content width
lt: Turinio plotis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius
