Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to lv translation catalogue (23 entries)

en: On
lv: Aktīvs

en: None
lv: Nav

en: Image
lv: Attēls

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: Background Color
lv: Fona krāsa

en: Top
lv: Augša

en: All
lv: Visi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Off
lv: Izslēgts

en: Height
lv: Augstums

en: Scale
lv: Mērogot

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Color
lv: Krāsa

en: Duration
lv: Ilgums

en: in
lv: iekš

en: Limit
lv: Limits

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Units
lv: Vienības

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Comparison
lv: Salīdzinājums

en: Content width
lv: Satura platums

en: Image style
lv: Attēla stils
