Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to el translation catalogue (22 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: None
el: Κανένα

en: Image
el: Εικόνα

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Background Color
el: Χρώμα φόντου

en: Top
el: Κορυφή

en: All
el: Όλες

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Off
el: Κλειστό

en: Height
el: Ύψος

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Color
el: Χρώμα

en: Duration
el: Διάρκεια

en: in
el: σε

en: Limit
el: Όριο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: Units
el: Μονάδες

en: Hide
el: Απόκρυψη

en: Comparison
el: Σύγκριση

en: Content width
el: Πλάτος περιεχομένου

en: Image style
el: Στυλ εικόνας
