Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Image
ku: وێنە

en: Top
ku: سەرەوە

en: All
ku: هەموو

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Height
ku: بەرزی

en: Color
ku: ڕه‌نگ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Hide
ku: بشارەوە

en: Content width
ku: پانیی ناوەڕۆک

en: Image style
ku: شێوازی وێنە
