Modifiers Pack (8.x-1.7) - en to vi translation catalogue (31 entries)

en: On
vi: Bật

en: None
vi: Không có

en: Image
vi: Ảnh

en: Background Color
vi: Màu nền

en: Background Image
vi: Ảnh nền

en: Top
vi: Đầu

en: All
vi: Tất cả

en: Bottom
vi: Cuối

en: Off
vi: Tắt

en: Height
vi: Chiều cao

en: Scale
vi: Co dãn

en: Color
vi: Màu sắc

en: Repeat
vi: Lặp lại

en: Duration
vi: Thời lượng

en: ms
vi: mili-giây

en: Middle
vi: Giữa

en: Limit
vi: Giới hạn

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Units
vi: Đơn vị

en: Paging
vi: Phân trang

en: No repeat
vi: Không lặp lại

en: Hide
vi: Ẩn

en: Brightness
vi: Độ ánh sáng

en: Uppercase
vi: Chữ hoa

en: Ordering
vi: Đang đặt hàng

en: Contrast
vi: Độ tương phản

en: Circle
vi: Vòng tròn

en: Content width
vi: Chiều rộng nội dung

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: Image position
vi: Vị trí ảnh
