Modular finance integration (2.0.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Widget type
ro: Tip control

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Block type
ro: Tipul blocului
